درباره ما

عکس پس زمینه
درباره ما

درباره ما

شرکت بازرگانی هونام زیر مجموعه هلدینگ مشاورین کارسان هونام از خوشنام ترین مجموعه های مشاوره در زمینه ترخیص كالا از گمركات كشور می باشد كه توانسته است طی سال ها فعالیت مستمر خدمات ترخیص كالا و مشاوره بازرگانی تعدادی از معتبرترین شركت های تجاری و صنعتی را بعهده بگیرد. این بازرگانی از بدو تأسیس، نهایت تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات به مشتریان داشته و با جذب نیروهای كارآمد، مجرب و تحصیلكرده سعی در ارتقاء ارائه خدمات مشاوره بازرگانی و گمركی مورد نیاز شما را دارد.
مشاور منتخب شما چه قدر تجربه دارد؟ روابط و نفوذ او در سایر سازمان ها چه میزان است؟ تحصیلات و تبحر کارمندان و کارشناسان این شرکت در امور گمرکی چه میزان است؟ از همه این ها مهمتر اینکه تا چه میزان متعهد به وعده های خود هستند و تا چه حد توانایی مراقبت از محموله شما را دارند.
ترخیص کالا مقوله ی کم اهمیتی نیست که آن را به ترخیص کاری بسپارید که تصادفی انتخاب کرده اید. یک ترخیص کار ایده آل کار و تجارت شما را کار و تجارت خود می داند و با محموله شما به گونه ای برخورد می کند که گویی محموله خودش است و در ترخیص سریع و کم هزینه محموله به اندازه ی مالک ذینفع است. ترخیص کار باید دقیق و از نزدیک بر تمام مراحل و روند ترخیص ناظر و فعال باشد. ترخیص کار خوب باید بر قوانین و تبصره های دولتی واقف و مسلط بوده و در هنگام ضرورت از آن ها برای پیشبرد روند ترخیص به نفع کارفرمای خود استفاده کند.
شرکت مشاوره بازرگانی هونام که از سال 1383 تاسیس گردیده است با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه خدمات وسیع و متنوعی را در زمینه مشاوره ترخیص کالا ارائه می دهد. تعدادی از خدماتی که توسط شرکت مشاوره بازرگانی هونام ارائه می شود عبارتند از ارائه ضمانت نامه هایی که برای انجام امور گمرکی ضروری هستند، تعیین ردیف کالا، رساندن محموله ترخیص شده از گمرک به دست مشتری، پیگیری لحظه ای وضعیت محموله در هر زمان و…
ما در شرکت مشاوره بازرگانی هونام این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که برای ترخیص سریع و تحویل صحیح و سالم محموله شما از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم تا محموله شما در کوتاه ترین زمان از هر یک از بنادر ترخیص شده و به دست شما برسد. ما به عنوان مشاور خود را حافظ منافع شما می دانیم و با تمام توان خود از منافع شما حفاظت می کنیم. کافیست خدمات ما را یک بار امتحان کنید تا متوجه شوید که ترخیص کالا هم می تواند کاری آسان و بدون استرس باشد و تجربه خوبی را برایتان به ارمغان بیاورد.
ما به عنوان مشاور و راهنما بر تمام مراحل و زیر و بم فرآیندهای کاری احاطه کامل داریم. می توانیم به شما اطمینان خاطر دهیم که هر بخشی از روند کار که به نیابت از شما انجام می دهیم مطابقت کامل و 100 درصدی با قوانین جمهوری اسلامی دارد، قوانین گمرکی، پرداخت عوارض و تعرفه های گمرکی و…
خواه این تجربه اول شما در زمینه واردات کالا باشد یا بارها این پروسه را طی کرده باشید، خدمات، مشاوره ها و کارشناسان ما در تمام مراحل شما را تا رسیدن به هدف که همانا ترخیص سریع، کم هزینه و بی دردسر محموله گمرکی است همراهی خواهند کرد و ما این اطمینان را به شما می دهیم که خدمات ما اعتماد و رضایت شما را جلب خواهند کرد.

منشور اخلاقی شرکت مشاوره بازرگانی هونام

– امانتداری و حفظ اطلاعات مشتری و رعایت محرمانه بودن امور تجاری بازرگانان و تجار
– حفظ امنیت مالی و اقتصادی واردکنندگان و تجار محترم
– سرعت، دقت و صداقت در کلیه عملیات های اجراییتعیین ارزش و قیمت ترخیص طبق جداول تعرفه های گمرکی
– به روز نگه داشتن اطلاعاتی مالک محموله از وضیت و پیشرفت فرآند ترخیص
– ترخیص کالا از گمرک و تحویل صحیح و سالم و به موقع کالاها
– استفاده از جدیدترین شیوه های ارتباطی برای تسریع در روند به اشتراک گذاری اطلاعات